Strategiczny projekt badawczy
A
A
A
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Aktualności
Panel ekspertów - Partnerstwo dla innowacyjności
2012-12-12

Już wkrótce z wyników uzyskanych podczas badań prowadzonych w ramach projektu ZiZOZap będą mogły skorzystać władze samorządowe gmin związanych obszarowo ze zbiornikiem zaporowym w Goczałkowicach. Koordynatorzy projektu prowadzili rozmowy dotyczące współpracy w tym zakresie z władzami Chybia, Czechowic, Goczałkowic, Pszczyny i Strumienia, a także starostwa pszczyńskiego.

Uniwersytet Śląski w imieniu Konsorcjum Naukowego Politechniki Krakowskiej, Instytutu Ekologii Terenów Uprzemysłowionych oraz Instytutu Podstaw Inżynierii Środowiska PAN zaprasza na uroczyste podpisanie dokumentów o współpracy, które odbędzie się w środę 16 stycznia 2013 r. o godz. 11.00 w Auli Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Bankowa 12.

Podpisaniu umów towarzyszyć będzie konferencja prasowa oraz Panel ekspertów Partnerstwo dla innowacyjności.

Wyniki dotychczasowych prac pozwalają na przedstawienie produktów adresowanych szczególnie do gmin zarządzających obszarami przyległymi do zbiornika goczałkowickiego. Współpraca gmin z jednostkami badawczymi może zwiększyć szanse pozyskiwania środków zewnętrznych na inwestycje zabezpieczające poprawę stanu środowiska i polepszenie warunków bytowych mieszkańców.

Prosimy o zgłoszenie udziału e-mail: zizozap@us.edu.pl

Liczba miejsc ograniczona.

Pobierz  program spotkania.

Przypominamy, że ul. Bankowa jest nieprzejezdna między ul. Moniuszki i Uniwersytecką. Zobacz jak dojechać i gdzie zaparkować.

Pobierz mapę dojazdu.

pliki do
pobrania


Lokalna Grupa Rybacka
ŻABI KRAJ
Kraina Niezliczonych Możliwości

Żabi kraj

ZIZOZAP Konferencja


PO IG dla środowiska


in2in

Innowacyjna Gospodarka
Unia Europejska
„Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki”

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka